IDEUS, Bilgi Teknolojileri alanındaki tüm ortaklarımızla birlikte, yerel ve küresel müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda karşılıklı güvene değer veren, yenilikçi ve katma değerli hizmetler sunan bir eğitim ve danışmanlık firmasıdır.

Daha etkin ve verimli çalışmak için bireyler ve kuruluşlarla fikirlerimizi paylaşıyor, projelerine danışmanlık yaparak yön veriyoruz. İlgili herkesin yararına Bilgi ve İletişim Teknolojileri’nde daha fazla seçenek oluşturuyoruz. Hizmetlerimizle insanlara ve işlerine değer katıyoruz.

Bilgi Teknolojilerindeki rolümüzün bilincindeyiz. Çalışanlara daha konforlu ve daha güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak ortak amacımızdır. İş ortaklarımızın projelerini gerçeğe dönüştürmek için onlarla birlikte hareket ediyoruz.

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Palo Alto Networks® Eğitim Merkezi ve aynı zamanda Türkiye’deki Tek Yetkili Servis merkezi olarak, Palo Alto Networks® Firewall ürünlerinin kurulum, bakım/destek ve Palo Alto Networks® ürünlerinin sınıf içi ve online eğitimlerini veriyoruz.

Kablosuz Ağ çözümlerinde HPE Aruba Networks® ürünlerinin kurulum, bakım/destek hizmetlerinin yanında “HPE Aruba Networks® yetkili eğitim merkezi" olarak HPE Aruba Networks® eğitimleri vermekteyiz.

Yaklaşımımız

IDEUS olarak; vendor, partner ve işletmelere eşit uzaklıkta kalarak tüm süreçlerde “%100 Güven" esasıyla hizmet veriyoruz.

IDEUS Approach

IDEUS
Image

Hakkımızda

IDEUS, 2014 yılında faaliyete başlayan dinamik ve deneyimli kadrosuyla bilişim sektöründe danışmanlık, eğitim ve operasyonel hizmetler konusunda kurulmuş bir şirkettir.

IDEUS, Latince "idea" ve "us" anlamına gelen "ortak bilgelik" kelimelerinin birleşiminden oluşuyordu.

Felsefemiz, bilişim sektöründeki yenilikleri takip etmek, bu yenilikleri sizlere deneyimlerimiz ve enerjimizle "ortak bir akıl" çerçevesinde sunmaktır.

IDEUS, Türkiye'deki Tek Palo Alto Networks Profesyonel Servis Merkezi, Palo Alto Networks Yetkili Eğitim merkezidir.

HPE Aruba'nın Yetkili Servis Merkezi ve Yetkili Eğitim Merkezidir.

. .
Image
IDEUS
Palo Alto Networks Certified Professional Services Partner
Palo Alto Networks® Yetkili Servis Merkezi
CPSP sertifikası, IDEUS'un Palo Alto Networks® tarafından üretilen Next-Generation Firewall ve Panorama'nın kurulum ve destek aşamalarında bilgi, birikim ve tecrübe açısından teknik destek vermeye yeterli olduğunun onaylanması anlamına gelmektedir. Palo Alto Networks® Firewall eğitimleri ve kurulum hizmetleri için, yanınızdayız.
Palo Alto Networks Authorized Training Partner
Palo Alto Networks® Yetkili Eğitim Merkezi
IDEUS olarak "Palo Alto Networks® Yetkili Eğitim Merkezi" lisansına sahibiz.

Kurumunuz çalışanlarına özel eğitimlerin yanı sıra, online eğitim sınıfları ve laboratuvar seçenekleri ile de Palo Alto Networks® Firewall eğitimleri vermekteyiz.
HPE Aruba Networks® Yetkili Eğitim Merkezi
HP firması tarafından satın alındıktan sonra "HPE Aruba Networks®" ismiyle işletmelerin güvenle kullandığı kablosuz ağ çözümleri sunan "HPE Aruba Networks®" ürünlerinin "Yetkili Eğitim Merkeziyiz".
HPE Aruba Networks® Wi-Fi ürünlerinin kurulması, kurulum öncesinde "Site Survey" çalışması yapılması, kurulum sonrası destek ve bakım hizmetleri veriyoruz.

Bize Ulaşın

Kablolu ve Kablosuz ağlarınızın kurulumu, güncelleştirmelerinin takibi, bakım hizmetleri ve personelinizin "Network Güvenliği" konusunda eğitimi için, bize ulaşın.
Ekibimiz
M. Ferit Akyol
Founder / Consultant
.
Murteza Yılmaz
Founder / Consultant
.
Gülin Toprak
Sales and Marketing Director
.
Sezgi Mithat DOĞAN
Consultant
.
Ali Mercan
Cloud Network Engineer
.
Engin Yüce
Consultant
.
Gökhan Akyol
Sales Manager
.
Cağrı Yılmaz
Network Engineer
.
Celil Aydın
Network Engineer
.
Tuna Akyol
Network Engineer
.
Mustafa Yılmaz
Technical Project Manager
.