LIGHTBOARD ONLINE Eğitimlerimiz

Lightboard teknolojisini kullanarak hem Palo Alto Networks® hem de HPE Aruba Networks® Eğitimlerini online /virtual olarak vermekteyiz.

Lightboard Teknolojisi bize daha doğal yollardan eğitim vermemize olanak sağlıyor.

Lightboard Teknolojisi, eğitimlerimizi daha hızlı ve daha etkin bir şekilde vermemize yardımcı oluyor.

Katılımcılarımız bu yöntemle tüm dikkatlerini tahtada anlatılan konuya verebiliyorlar.

Online Palo Alto Networks® ve HPE Aruba Networks® Eğitimlerinde sadece Lightboard’u değil MS Powerpoint Sunumları, CLI ekranları ve Web arayüzlerini de kullanıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Verdiğimiz Hizmetler

Network Analizi

IDEUS ağlarınızı tarar, güvenlik açıklarını tanımlar ve risk raporları oluşturur. Hangi cihazlarınız eski ve güncelleme ihtiyacı olup olmadığını bulmak için ağ cihazlarınızın analizini yapıyoruz. Ayrıca, ağ performansının değerlendirilmesi, ağ mimarisinin gözden geçirilmesi, ağ cihazlarının güvenlik değerlendirmesini (güvenlikle uyumlu yapılandırma, hatalar, güvenlik açıkları vb. dahil) yapıyoruz.

Wi-Fi Çözümleri

Artan kablosuz cihaz çeşitliliği, kullanılan Wi-Fi Network’ların çok iyi planlanmasını ve güvenliğinin de çok dikkatli ele alınmasını gerekmektedir. İster 10 adet Access Point, isterse 1.000 adet Access Point olsun; işletmeniz için gerekli tüm kablosuz network çözümlerinin planlanması, güvenliğinin sağlanması ve sağlıklı bir şekilde çalışması için; IDEUS olarak sizlere destek sunuyoruz.

Network Uygulaması

IDEUS mühendisleri kanıtlanmış, test edilmiş ve güvenilir çözümler sunar. Network devreye alınmadan önce, mühendislerimiz o network’ün tasarım aşamasında belirlenen tüm hedefleri karşıladığından emin olmak için tasarımları kapsamlı bir şekilde doğrular ve test eder. IDEUS tarafından uygulanan bir network’ün sonucu, güveninize layık bir çözümdür.

Network Güvenliği

Network Güvenliği ihlallerinin etkisi farklılık gösterebilir. Doğru ve etkili güvenlik ayarlarının yapılması yetkisiz kullanıcıların ağınıza erişmelerini engellemek için çok önemlidir. IT güvenlik çözümleri danışmanlık hizmetlerimiz, Network yapılandırması, Firewall kurulumları, Wi-Fi Access Point yapılandırmalarını içerir.

Network Danışmanlığı

IDEUS danışmanları ağınızı analiz etmeye yardımcı olacak ve sistemlerin etkili bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Tüm detayları network ihtiyaçlarınızı yönetmek için mutlaka yardım alın. Routing ve Switching ihtiyaçları, veri merkezi, yazılım tanımlı ağ ve kablosuz ağ yönetimi dahil tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

Yetkili Eğitim Merkezi

IDEUS olarak, ortaklarımıza başarılı olmak için gereken temel bilgileri vermek üzere tasarlanmış, yüksek kaliteli, onaylı eğitim ve sertifikasyon kursları sunmaktayız.. Palo Alto Networks®’ün “Elite Yetkili Eğitim Merkezi” ve HPE Aruba’nın  “Yetkili Eğitim Merkezi” olarak EMEA bölgesinde Türkçe ve İngilizce olarak eğitimler vermekteyiz.